Корецька міська рада
Корецький район, Рівненська область

Відвідали виставку

 

В рамках відзначення 75-річчя створення Української повстанської армії  з 28 квітня по 12 травня у Корецькому районному історичному музеї працювала виставка Українського інституту національної пам’яті «Українська повстанська армія. Відповідь нескореного народу».

 

 

 

 

11 травня працівники міської ради та ДНЗ (ясла-садок) № 3 відвідали виставку.         

                               

              

Інформаційно-просвітницькі стенди відображають героїчну сторінку національно-визвольної боротьби українського народу.

           

На 24 стендах у фотографіях, документах, картах представлено цілісну картину протистояння Організації українських націоналістів та Української повстанської армії з нацистським і комуністичним тоталітарними режимами під час Другої світової війни та повоєнний час.

           

Виставка створена у співпраці Українського інституту національної пам’яті з Центром досліджень визвольного руху, Національним музеєм-меморіалом «Тюрма на Лонцького», Галузевим державним архівом Служби безпеки України.

            

Її мета – донести інформацію про звичайних українців, які протягом 1942-1953 років самотужки протистояли двом могутнім тоталітарним режимам, утворивши підпільні озброєні військово-політичні формування.

Унікальні фотографії, розсекречені документи, мапи та інфографіка передають атмосферу безкомпромісної боротьби українських націоналістів за створення Української держави.

Повернімо українському народу історичну пам’ять!

 

« повернутися до списку новин