Корецька міська рада
Корецький район, Рівненська область

Вибори Президента України

 

Шановні виборці!

В Україні розпочалась реалізація основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Зважаючи на досить високу важливість даної події як для мешканців нашого міста так і для всієї України в цілому, Корецька міська рада інформує, що станом на 01 січня 2019 року:

 - в межах міста Корець на постійно діючій основі функціонує 3 звичайні виборці дільниці;

 - орієнтовна кількість виборців, які мають право голосу і під час голосування потрапляють до списків виборців, складатиме  6067;

 - м. Корець входить до меж 153 виборчого округу, окружна виборча комісія буде знаходитись за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 17 (приміщення Рівненської  райдержадміністрації);

Для ознайомлення:

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Перелік виборчих дільниць м.Корець та адреси приміщень для голосування.

 Зауважте, що у кабінеті виборця можна перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців прізвище, ім’я, по-батькові та виборчу адресу. Це займе лише декілька хвилин Вашого часу, але позбавить непорозумінь 31 березня 2019 року!

« повернутися до списку новин