Корецька міська рада

Рівненська область, Корецький район

Впровадженя Програми «U-lead з Європою»

Дата: 06.09.2019 16:13
Кількість переглядів: 210

Сьогодні 06 вересня представників Корецької міської ради та Корецької райдержадміністрації, її відділів та управлінь, управління пенсійного фонду, відділу РАЦС, сільських голів відбулося опрацювання і вирішення питань щодо впровадженя Програми «U-lead з Європою» в частині підготовки до створення міськрайонного Центру надання адміністративних послуг.

Присутні обговорили функціональну модель спільного ЦНАП, можливості інтегрування в новостворений ЦНАП, необхідної для жителів міста і району, кількості якісних адміністративних послуг та створення нових робочих місць, підготовку до капітального ремонту першого поверху правого крила адмінприміщення Корецької РДА.

                   

Міський голова Л. Дмитрук повідомила, що на капітальний ремонт будуть виділені кошти з державного бюджету (кошти вже надходять) та міського. Перепланування приміщення були обговорені з представником проектної організації «Дельта – Інжиринг». Тепер міська рада чекає рішення сесії районної ради про дозвіл на проведення будівельних робіт. Надіємось, що депутати районної ради вирішать це питання якнайшвидше. Від всіх обговорених питань і швидкого їх вирішення залежить виділення коштів для нашого міста Європейським союзом через Програму «U-lead з Європою».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора