Корецька міська рада

Рівненська область, Корецький район

ВИСАДЖЕНО ДЕРЕВЦЯ МОДРИН ТА ДУБКІВ!

Дата: 08.11.2019 14:58
Кількість переглядів: 958

Сьогодні, 8 листопада,  відбулося  озеленення  схилу в районі «Старого мосту». До  міської акції «Посади дерево»  долучились працівники міської ради, депутатський корпус, члени виконавчого комітету, педагогічні колективи всіх навчальних закладів, працівники комунальних підприємств міста та  члени  ГО «Громада Кореччини на захисті лісу та екології району» і просто небайдужі та ініціативні корчани.

На схилі висадили близько 100 саджанців дубів та модрин, росточки яких навесні 2019 року були висаджені на територіях навчальних закладів  міста – тепер будемо чекати на результати проведеної роботи.

Звертаємось до власників свійських тварин  з проханням поважати працю та пильнувати за своєю худобою, аби не пошкодити  нові насадження!

Також звертаємо до всіх корчан, не нищити насадження, а навпаки пильнувати, і по-можливості доглянути!   

Дякуємо усім, хто долучився до акції та зробив свій внесок у цю добру справу, адже зелені насадження покращують мікроклімат території, оберігають від надмірного перегрівання ґрунту, створюють гарні умови для відпочинку на відкритому повітрі та дарують людям радість.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора