Корецька міська рада
Корецький район, Рівненська область

КОРЕЦЬ ВІДВІДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МІСІЇ ОБСЄ

 

15 травня 2018 року місто відвідали представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні: Іван Дудак – спостерігач  та Артур Плесак – асистент-перекладач.

      

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СММУ) – місія неозброєних цивільних спостерігачів ОБСЄ. Метою роботи СММУ є збір інформації, спостереження, встановлення фактів і звітування про ситуацію з безпекою по всій Україні.

На зустрічі з працівниками Корецької міської ради, керівниками комунальних підприємств міста, ДНЗ (ясла-садок ) № 3 йшлося про аспекти проведення децентралізації; надання допомоги учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, забезпечення їх прав та соціальних гарантій; питання безпеки, стану злочинності в місті, співпрацю з органами місцевої національної поліції у сфері протидії злочинності та забезпечення громадського порядку, а також стан міжконфесійних відносин городян.

              

 Представники місії відповіли на запитання, подякували за відкритість та відвертість, адже зараз вони спостерігають за всіма змінами та реформами, які проходять в українському суспільстві.

« повернутися до списку новин