Корецька міська рада

Рівненська область, Корецький район

Навчання від Програми «U-lead з Європою»

Дата: 25.09.2020 14:10
Кількість переглядів: 57

Етап фізичного створення, а саме капітальний ремонт приміщення для  спільного міськрайонного Центру надання адміністративних послуг Корецької міської ради та райдержадміністрації  вже закінчився, зараз проходить другий етап – інституційне створення. Даний етап передбачає підготовку необхідної документації для функціонування ЦНАП, а також навчання персоналу.

Протягом двох днів 23-24 вересня в Корці пройшли тренінги з навчання персоналу майбутнього спільного міськрайонного ЦНАП Корецької міської ради і райдержадміністрації та депутатів міської ради. Учасники тренінгу  прослухали один з п’яти модулів навчання «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП» від тренера Програми «U-lead з Європою» Вікторії Костюк.

                       

                       

Під час тренінгів всі їх учасники отримали не тільки теоретичні знання, а й практично розв’язували різні ситуації, які можуть виникнути коли вже ЦНАП запрацює на повну.

                          

А після дводенного навчання всі присутні на тренінгах подякували тренеру Вікторії Костюк за якісно та професійно подану інформацію та залишились задоволеними від прослуханого.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора